Green tea and aloe Yra

Green tea and aloe

Produktų linijos veikliosios sudedamosios medžiagos:

Žalioji arbata, kuri veikia kaip  antioksidantas ir yra žinoma visame pasaulyje dėl savo galingos naudos sveikatai. Dėl sudedamųjų dalių, žaliosios arbatos ekstraktas apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių poveikio, užkerta kelią priešlaikiniam odos senėjimui ir...

Green tea and aloe

Produktų linijos veikliosios sudedamosios medžiagos:

Žalioji arbata, kuri veikia kaip  antioksidantas ir yra žinoma visame pasaulyje dėl savo galingos naudos sveikatai. Dėl sudedamųjų dalių, žaliosios arbatos ekstraktas apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių poveikio, užkerta kelią priešlaikiniam odos senėjimui ir turi priešuždegiminių savybių. Katechinai padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie yra kenksmingi odai. Priešuždegiminių savybių turintis žaliosios arbatos ekstraktas ypač tinka sausai ir jautriai, riebiai ir spuoguotai,  uždegiminių  susirgimų turinčiai odai. Tyrimai parodė, kad žaliosios arbatos vartojimas kosmetikos formulėse  skatina odos regeneraciją ir reguliuoja ląstelių atsinaujinimo  ciklą.

Aloe - Aloe Barbadensis Mill gelis. Kaktusą  „Aloe Vera“  sudaro 99% vandens.Likęs 1% yra daugiau nei 150 sudedamųjų dalių. Tai daugiau nei 12 vitaminų - A, E, B1, B2, B3, B12, ir tt ..; mineralų - kalio, kalcio, magnio, seleno, vario, chromo, cinko, fosforo ir kt .; taninai; daugiau kaip 18 amino rūgščių. Šis augalas turi galingas odos regeneruojamąsias savybes, kovoja su odos uždegimais ir yra naudingas žaizdų  gijimui, veiksmingai drėkina odą. „Aloe Vera“ želė, kuri yra naudojama  kosmetikos gaminiuose  „Refan“, išgaunama  iš lapų „Aloe Vera“ augalo, kuris buvo auginamas Meksikoje. Kad  gauti 1kg „Aloe Vera“ želės,  reikia 25kg šviežių lapų, kurie išspaudžiami ir distiliuojant išgaunamas  koncentratas.

Daugiau