Kvepalai Yra 1 produktas

 • Pilstomi kvepalai

  Turime daugiau nei 140 vyriškų ir moteriškų kvepalų (EAU DE PARFUM) aromatų. Kad iš šio didelio asortimento būtų lengviau surasti Jums patinkantį kvapą, REFAN kvepalai suskirstyti pagal numerius ir klasifikuojami atitinkamamai spalvų lentelėje.

  Moteriški kvapai suskirstyti į šias grupes:

  * CITRUS - tai lengvi, šviežių citrusinių vaisių ir gėlių aromatai.

  * FLORAL - tai plačiausiai paplitusiu grupė Kvepalų moteriškos parfumerijos pasaulyje. Ji apima kvepalus su pagrindinių gėlių natomis, kurios yra suskirstytos į keletą pogrupių pagal jų aromatus: vaisių, vandens, žolės, pavasarinių gėliu, narkotinių gėlių ir fantazijos.

  * ORIENTAL - kvepalų grupė apima įvairius aromatus iš Rytų - egzotiškų prieskonių, vanilės, balzamiko iš Arabijos ir Indijos;

  * Woody - šią grupę sudaro aromatai su citrusinių vaisių, ąžuolo samanų ir pačiulių aromatais

   

  Vyriški kvapai suskirstyti į šias grupes:

  * CITRUS - švieži, citrusiniai kvepalai.
  * AROMATIC - sudaro aromatai derinant klasikinius parfumerijos akordus:  su levandų, ąžuolo samanų ir kumarino (vienas iš pirmųjų sintetinių kvapų).
  * WOODY - tai plačiausia grupė. Ją sudaro aromatai su kedro, santalų, pačiulių ir vetiverijų natomis. Čia aromatai yra suskirstyti į tokias sub grupes: vandens, aštrūs, aromatiniai, gėlių.
  * Oriental - šią grupę apima aromatai su rytietiškom, vanilės, gintaro ir aromatinėm natom.  Visų, pilstomų moteriškų ir vyriškų kveplų kaina - 0,22 EUR/1ml

   

   

   

 • Buteliukai kvepalams

  Visi Refan buteliukai yra daugkatinio naudojimo, pilstomiems kvepalams!

 • Aliejiniai kvepalai (be alkoholio)
 • Kvapai namams
Rodomi produktai 1 - 1 iš 1 produkto